Numărul piesei JBU526
Producător TRW 
Cod EAN 3322937546398
Garanție 24 luni
204,58 RONcu TVA
169,07 RONfără TVA
Tip montare Bucșa cauciuc-metal
Tip legatura pentru brat transversal
Pt. nr. OE 2103303407
Pt. nr. OE 2103306107
Pt. nr. OE 2103307607
Pt. nr. OE 2103309007
Pt. nr. OE 2103303507
Pt. nr. OE 2103304507
Pt. nr. OE 2103306207
Pt. nr. OE 2103307707
Pt. nr. OE 2103309107
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!

Numere OEM Producător de echipament original