Numărul piesei 37766 01
Producător LEMFÖRDER 
Cod EAN 4047437432734, 4047437531925
Garanție 24 luni
285,14 RONcu TVA
235,65 RONfără TVA
Partea de montare Axa fata stanga
Partea de montare Axa fata dreapta
Per osie 2
Pt. nr. OE 1377259
Pt. nr. OE 1381836
Pt. nr. OE 1406414
Pt. nr. OE 1441597
Pt. nr. OE 1734710
Pt. nr. OE 1761001
Pt. nr. OE 30736503
Pt. nr. OE 31200897
Pt. nr. OE 31340241
Pt. nr. OE 31340242
Pt. nr. OE 31340605
Pt. nr. OE 31340606
Pt. nr. OE 5183155
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAA
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAB
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAC
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAD
Pt. nr. OE AG91-3K155-BAA
Pt. nr. OE AG91-3K155-BAB
Pt. nr. OE DG9C-3K155-AXB
Articol completare/Info suplimentar 2 fără rulment cu bile
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!