Numărul piesei 801 050
Producător SACHS 
Cod EAN 4013872846122
Garanție 24 luni
215,20 RONcu TVA
177,85 RONfără TVA
Partea de montare Axa fata stanga
Partea de montare Axa fata dreapta
Per osie 2
Pt. nr. OE 1433283
Pt. nr. OE 1441144
Pt. nr. OE 1465258
Pt. nr. OE 1466167
Pt. nr. OE 1510474
Pt. nr. OE 1539863
Pt. nr. OE 1679526
Pt. nr. OE 1801056
Pt. nr. OE 30681642
Pt. nr. OE 30736504
Pt. nr. OE 30794009
Pt. nr. OE 31201027
Pt. nr. OE 31277826
Pt. nr. OE 31681161
Pt. nr. OE 6G91-3K099-AA
Pt. nr. OE 6G91-3K099-ABB
Pt. nr. OE 6G91-3K099-ABC
Pt. nr. OE 6G91-3K099-ACA
Pt. nr. OE 6G91-3K099-ACB
Pt. nr. OE 6G91-3K099-NAB
Pt. nr. OE 6G91-3K099-NBA
Pt. nr. OE DG9C-3K099-BXA
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!