Numărul piesei 908596
Producător AMC 
Cod EAN 8432817085963
Garanție 24 luni
6.562,91 RONcu TVA
5.423,90 RONfără TVA
Nu poate fi returnat
Pt. nr. OE 0200EH
Pt. nr. OE 0200JJ
Pt. nr. OE 1229884
Pt. nr. OE 1477183
Pt. nr. OE 1676242
Pt. nr. OE 1767479
Pt. nr. OE 8603391
Pt. nr. OE Y60110090
Articol completare/Info suplimentar 2 fără ax cu came(n)
Articol completare/Info suplimentar 2 fără supape
Articol completare/Info suplimentar 2 fără arc supape

Numere OEM Producător de echipament original

CITROËN

MAZDA

PEUGEOT

VOLVO

AMC